ERJ-1TYJ9R1U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ9R1U
JLCPCB Part #
C4096342
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS