ERJ-1TYJ824U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ824U
JLCPCB Part #
C2081295
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS