ERJ-1TYJ752U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TYJ752U
JLCPCB Part #
C2078744
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS