ERJ-1TYJ624U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ624U
JLCPCB Part #
C4204760
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount