ERJ-1TYJ564U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ564U
JLCPCB Part #
C4277309
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS