ERJ-1TYJ430U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ430U
JLCPCB Part #
C2087837
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS