ERJ-1TYJ363U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ363U
JLCPCB Part #
C2078725
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS