ERJ-1TYJ332U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ332U
JLCPCB Part #
C4086813
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS