ERJ-1TYJ273U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ273U
JLCPCB Part #
C2078793
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS