ERJ-1TYJ202U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ202U
JLCPCB Part #
C2075374
Description
-55℃~+155℃ 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS