ERJ-1TYJ1R5U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ1R5U
JLCPCB Part #
C2089487
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS