ERJ-1TYJ1R2U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ1R2U
JLCPCB Part #
C2078829
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS