ERJ-1TYJ1R1U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TYJ1R1U
JLCPCB Part #
C2078698
Package
2512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS