ERJ-1TYJ180U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ180U
JLCPCB Part #
C2075282
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS