ERJ-1TYJ165U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ165U
JLCPCB Part #
C2081397
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS