ERJ-1TYJ130U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ130U
JLCPCB Part #
C4294470
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS