ERJ-1TYJ120U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ120U
JLCPCB Part #
C2075818
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS