ERJ-1TYF154U
MFR.Part #
ERJ-1TYF154U
JLCPCB Part #
C2088973
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS