ERJ-1TRQJ9R1U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ9R1U
JLCPCB Part #
C2079271
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS