ERJ-1TRQJ8R2U
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ8R2U
JLCPCB Part #
C4241310
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS