ERJ-1TRQJ5R6U
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ5R6U
JLCPCB Part #
C2075855
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS