ERJ-1TRQJ2R7U
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ2R7U
JLCPCB Part #
C4300075
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS