ERJ-1TRQF9R1U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF9R1U
JLCPCB Part #
C2075511
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS