ERJ-1TRQF6R8U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF6R8U
JLCPCB Part #
C2075652
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS