ERJ-1TRQF2R0U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF2R0U
JLCPCB Part #
C2073411
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS