ERJ-1TRQF1R5U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF1R5U
JLCPCB Part #
C4003076
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS