ERJ-1TNF9763U
MFR.Part #
ERJ-1TNF9763U
JLCPCB Part #
C4159636
Description
-55℃~+155℃ 1W 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS