ERJ-1TNF9761U
MFR.Part #
ERJ-1TNF9761U
JLCPCB Part #
C2148120
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS