ERJ-1TNF9531U
MFR.Part #
ERJ-1TNF9531U
JLCPCB Part #
C4040090
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS