ERJ-1TNF9100U
MFR.Part #
ERJ-1TNF9100U
JLCPCB Part #
C4098016
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS