ERJ-1TNF9090U
MFR.Part #
ERJ-1TNF9090U
JLCPCB Part #
C2148392
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS