ERJ-1TNF8453U
MFR.Part #
ERJ-1TNF8453U
JLCPCB Part #
C4299467
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS