ERJ-1TNF8452U
MFR.Part #
ERJ-1TNF8452U
JLCPCB Part #
C2078895
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS