ERJ-1TNF7872U
MFR.Part #
ERJ-1TNF7872U
JLCPCB Part #
C2088429
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS