ERJ-1TNF7683U
MFR.Part #
ERJ-1TNF7683U
JLCPCB Part #
C4346927
Description
-55℃~+155℃ 1W 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS