ERJ-1TNF7152U
MFR.Part #
ERJ-1TNF7152U
JLCPCB Part #
C2147699
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS