ERJ-1TNF6981U
MFR.Part #
ERJ-1TNF6981U
JLCPCB Part #
C4221874
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS