ERJ-1TNF6800U
MFR.Part #
ERJ-1TNF6800U
JLCPCB Part #
C2148079
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS