ERJ-1TNF6200U
MFR.Part #
ERJ-1TNF6200U
JLCPCB Part #
C4267753
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS