ERJ-1TNF5903U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5903U
JLCPCB Part #
C2088630
Description
-55℃~+155℃ 1W 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS