ERJ-1TNF57R6U
MFR.Part #
ERJ-1TNF57R6U
JLCPCB Part #
C4181973
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS