ERJ-1TNF5760U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5760U
JLCPCB Part #
C2148101
Description
-55℃~+155℃ 1W 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS