ERJ-1TNF5623U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5623U
JLCPCB Part #
C2081501
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS