ERJ-1TNF5603U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5603U
JLCPCB Part #
C2147894
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS