ERJ-1TNF54R9U
MFR.Part #
ERJ-1TNF54R9U
JLCPCB Part #
C2078919
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS