ERJ-1TNF5231U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5231U
JLCPCB Part #
C2090183
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS