ERJ-1TNF4753U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4753U
JLCPCB Part #
C3992530
Description
-55℃~+155℃ 1W 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS