ERJ-1TNF4751U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4751U
JLCPCB Part #
C4052765
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS