ERJ-1TNF4703U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4703U
JLCPCB Part #
C2088679
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS