ERJ-1TNF4420U
MFR.Part #
ERJ-1TNF4420U
JLCPCB Part #
C2148111
Description
-55℃~+155℃ 1W 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS